XLC CB-R07 černé

Cyklistické zimní tretry na kolo XLC CB-R07 Kvalitní zimní boty do nepříznivého počasí. Vnitřní materiál Terrystoff zaručuje optimální izolační vlastnosti a pohodlý. Vnější...
2 290 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Ramala.cz

Skladem • Více variantZdarma87 % • 3 317 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč100 % • 427 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 604 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek99 Kč99 % • 27 010 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč97 % • 10 747 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč100 % • 358 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Cycology

• volte spíše o 2 čísla větší

Zvolil jsem o číslo větší a poslal jsem na výměnu

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• za dobrou cenu více tepla na nohy :-),musím potvrdit z recenzí,že je potřeba si objednat o číslo větší tuto obuv

Určení
pánské
Tretry
Zimní
Barva
černá

Cyklistické zimní tretry na kolo XLC CB-R07
Kvalitní zimní boty do nepříznivého počasí. Vnitřní materiál Terrystoff zaručuje optimální izolační vlastnosti a pohodlý. Vnější vodotěsný materiál je vyztužený plastovými prvky.
Podešev (podrážka) je z kvalitního PVC materiálu a samozřejmě nechybý příprava pro SPD systém nášlapů neboli kufry.
Zápínání přes nárt usnadňuje nazutí a vyzutí bot. O bezstarostný chod se stará kvalitní Zip YKK opatřený s PU zátěrem proti propuštění vlhkosti a vody.
Pro zvýšení bezpečnosti nechybí reflexní prvky integrované do loga XLC na bocích a patě.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Cycology

• volte spíše o 2 čísla větší

Zvolil jsem o číslo větší a poslal jsem na výměnu

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• vrchní vrstva na zip
  • , zakoupeno v koloshop.cz

• funguje přesně dle popsiu, plní účel

je potřeba objednat velikost až o 2 čísla větší, v případě, že máte vyšší nárt a širší chodidlo. V mém případě při vel. 44 mi padla až vel. 46 a není mi velká! Toto doporučení by se hodilo do popisu výrobku doplnit.

• odzkoušen - vrácen
    • všitý jazyk - pro vysoký nárt jsem tretru nemohl nazout!

Tretra není použitelná pro širší nohu a vysoký nárt ( díky všitému jazyku)

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• zatím vyzkoušeno v teplejším počasí cca +8°C, ale zdají se být teplé. Jen ve špičce by mohlo být o něco tepleji.
    • Proti vodě taky OK, bláto se dá z nich snadno setřít/spláchnout.
    • Předchůdci varovali před obtížným zavíríním zipu u kotníku. Mně to jde dobře. je třeba každopádně zvolit vetší velikost o 1 - 2 čísla, Pak vše OK a ještě zbyde ve špičce trochu místa na potřebný pohyb prsty při velké zimě
    • Myslím, že i při teplotě okolo nuly budou dobré...

po delší době (cca 1,5 h) se v nich začíná lehce potit noha. Přeci jen menší daň za neprodyšnost a ochraně proti vodě.

• , zakoupeno v kupkolo.cz

Já jsem ze zimních treter nadšená, ale skutečně mám hodně úzkou nohu a nízký nárt a mně sedí perfektně. Na širší nohu bych nedoporučila. Za mě se hodí spíše na nohu dámskou, což je super, protože zimní tretry v dámských velikostech není možné sehnat. Zdají se i pěkně teplé...

• , zakoupeno v kupkolo.cz

bota je na konci zipu příliš úzká,neumím si představit po jízdě zmrzlé ruce ji sundavat,zip jde hrozně těžko....

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• lepší než návleky na tretry, jsou pohodlné, dobře se čistí, vydržím na kole déle
    • příznivá cena, pořídila jsem je i manželovi - je spokojen
    • horní část zipu se tíž zavírá