Shimano XC51 bílé

bílá

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Na léto příliš teplé a málo odvětrané
  • , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Nutné koupit o číslo větší boty než máte nohu. Perfektně sedí, perfektní fixace nohy v botě, pro mě dostatečná tvrdost podrážky.

Protože mám boty na zimu se stejnou podrážkou a plně mi vyhovují, rozhodl jsem se pro koupi bot se stejnou podrážkou i na léto.
    Zatím jsem plně spokojen.
    Doporučuji boty všem hledají boty se střední tvrdostí podrážky.

Určení
pánské
Podrážka
gumové
Tretry
Barva
bílá

Ideální model pro začínající závodníky MTB, určeno pro horská kola, pedály SPD systém. Stahování na dvojici suchých zipů a přezku.

Svršek:

• Umělá useň s nízkoprofilovými výstupy zaručují vynikající ochranu a dlouhou životnost
  • Nízké přezky s mikroposuvem spolehlivě obepínají nohu a minimalizují otlak
  • Vystřídané pásky (jeden pravý, jeden levý) optimálně rozvádí tlak na nohu

Stélka: - Adaptibilní vydutá stélka zaručuje přizpůsobení širokému rozsahu tvarů chodidel

Tvar: - Tvarování Shimano Dynalast zaručuje přesné padnutí a vyšší účinnost šlapání

Podešev:

• Polyuretanová podešev s bloky bránící ulpívání bahna a nečistot
  • Polyamidová podešev vyztužená skelnými vlákny s možností upevnění kolíků

Tretry Shimano doporučujeme, pokud je nemáte možnost vyzkoušet, brát o číslo větší, než je Vámi běžně nošená velikost. Číslování Shimano je o velikost posunuté.

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Na léto příliš teplé a málo odvětrané
  • , zakoupeno v Hupnakolo.cz

Zatím jsem plně spokojen.
    Doporučuji boty všem hledají boty se střední tvrdostí podrážky.