Shimano XC31 černé

černá
Tretry

výborné boty

• Cena, vaha, vzhled
    • Moje prvni tretry, pro zacatecnika maximalni spokojenost, jezdim na CX kole a predevsim silnice
    • 3 suche zipy pro pevnejsi upnuti boty
    • Pripravte se na povinny ucebni pad pri zastaveni :-)

• Zatím je mám jen krátce, asi týden:
    • Bota je docela pěkná a na rozdíl od jiných také dobře zpracovaná, např. vázací pásky jsou správně dlouhé, i když je pravda, že prostřední by mohl být o 2-3 cm delší, ale i tak jsou vyhovující, u konkurence jsem se setkal s pásky (vč. rychloupínacích systémů) tak krátkými, že jsem botu nemohl upnout! A do těchto bot na rozdíl od konkurenčních hladce vklouznu... Za ty peníze neskonalý luxus. Jsem zvědav na výdrž.
    • Zatím nic, snad jen pozor na velikosti, moje standardní vel. je 43, v tomto obchodě jsem si vyzkoušel jak 43 tak 44 a nechal jsem si 44.

Pokud budou sloužit několik let (moje staré Specialized Sport mi věrně sloužily ca 6-7 let a ještě slouží, jen jsem je přesunul do důchodové kategorie, pravdou je, že před lety stály 2x tolik než toto Shimano), tak je to bota s vynikajícím poměrem cena / výkon :)

Typ
gumové
Barva
černá
Tretry

Shimano SH-XC31W -  Sportovní terénní tretra s technologií Dynalast, která je vhodná pro XC jezdce, kteří začínají s SPD systémem a zatím nevyžadují pevnější upínání, které je dosaženo pomocí stahovací mikro přezky.

Svršek: - Pevná umělá useň od

Svršek:

• Pevná umělá useň odolávající vytahování a síťovina
  • Vystřídané pásky optimálně rozvádí tlak svršku na nohu při pohybu vzhůru

Stélka: - Adaptabilní vydutá stélka zaručuje přizpůsobení širokému rozsahu tvarů chodidel

Tvar: - Tvarování SHIMANO Dynalast zaručuje přesné padnutí a vyšší účinnost šlapání

Podešev

• Polyuretanová podešev s bloky bránícími ulpívání bahna a klenutou výztuhou pro lepší stabilitu šlapání
  • Polyamidová podešev vyztužená skelnými vlákny
  • Optimální kombinace s pedály PD-M520
  • Váha: 604g (velikost 40)
  • Tuhost podešve: 5

výborné boty

• Cena, vaha, vzhled
    • 3 suche zipy pro pevnejsi upnuti boty
    • Pripravte se na povinny ucebni pad pri zastaveni :-)

• Zatím je mám jen krátce, asi týden:

• pohodlné, dostačující obuv

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• Sedí na noze, vzhledově hezké.
    • Zatím nic.

Doporučuji.

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• Pohodlné,dobře drži na noze,při záběru se nevyzouvá

Díky třem suchým zipům dobře drží na noze a při záběru se nevyzouvá.