ROCKRIDER EXPL 100 černé

Tretry
Barva
černá

• , zakoupeno v Decathlon

Lehké, prodyšné, slušivé, pohodlné i na chůzi, když je třeba kolo vést. Mám trochu širší nohu a jsou mi pohodlné. Dle mě jsou ale spíše na jaro/léto, když se ochladilo byla mi v nich zima na prsty. Na klasických pedálech za deště trochu podkluzují. Doporučuji naipregnovat proti dešti a cákající vodě.

Tretry
Barva
černá

Užijte si jízdu i v zarostlém terénu! Díky hybridní podešvi zajišťují tyto tretry nejen optimální přilnavost k pedálům, ale také dobrý ohyb chodidla při chůzi.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Decathlon