LAKE MXZ303

Barva
černá
Tretry

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

Celokožená bota , velmi dobré zpracování . Zcela rozdílné číslování . Je třeba brát o celou velikost větší boty . a pokud máte trošku širší chodidlo ,nebo nemáte rádi úzkou botu ,berte verzi wide.

• , zakoupeno v bikero.cz

Boty jsou naprosto super, ale pro mne dost úzké v nártu, tím pádem jsem je musel vrátit a nemohu hodnotit vlastnosti v terénu. Nemyslím si, že mám nějak obzvlášť široký nárt, ale boty mně bohužel neseděly. Někde jsem se dočetl, že existuje i varianta wide, ale ta se málokde nabízí.
    Cena treter je dost vysoká, ale myslím že odpovídá kvalitě.

Typ
MTB
Určení
unisex
Zimní
Barva
černá
Tretry

Zimní MTB tretry Lake MXZ303 do opravdových zimních podmínek. Udrží vaše nohy v teple i při teplotách hodně pod bodem mrazu.

• Svršek tretry je vyroben z unikátní kůže Pittards WR100 (vysoká voděodolnost a prodyšnost), kůže je speciálně ošetřená tak, aby si zachovávala stálou jemnost a ohebnost.
  • Dotažení tretry se provádí upínacím systémem Boa.
  • Vnitřek tretry je vybaven materiálem Outlast, který zajišťuje tepelný komfort v závislosti na teplotě Vaší nohy. Výsledkem je maximální tepelný komfort pro Vaši nohu i v těch nejtěžších podmínkách.
  • Zateplení špičky mikrovláknem Thinsulate 3M.
  • Speciální LAKE Thermosol vložka se postará o dokonalé odizolování podrážky od chodidla.
  • Podrážka je vybavena systémem VIBRAM.

Údržba treter:

Základem ošetření obuvi je kvalitní impregnace, a to ještě před prvním nošením. První funkcí impregnace je zabránit pronikání vlhkosti do obuvi. Tím nejen chrání svršek obuvi před poškozením, ale především zajišťuje komfortní použití.

Používejte standardní impregnací pro obuv z kvalitní pravé kůže.

Více zde: Impregnace a ošetřovaní obuvi

• velikosti:
  • NORMAL: 36-50
  • WIDE: 36-50 (na objednávku)

Informace k údržbě a reklamaci

Dovozcem značky LAKE do ČR je společnost Cyklomax, spol. s r.o.

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• , zakoupeno v bikero.cz

Cena treter je dost vysoká, ale myslím že odpovídá kvalitě.