Giro Cylinder black

Tretry Cylinder nabízejí kvalitu a pohodlí, jaké od značky Giro očekáváte.   Moderní zapínání kombinuje Boa L6 kolečko s páskem na suchý zip. Je to rychlé a pohodlné. Boa L6...
2 599 Kč

černá

• , zakoupeno v Lyžárna-Bruslárna

• zdá se to být kvalitní bota, lehká
  • , zakoupeno v sport95.cz

-SUPER tretry (testováno zatím jen na trenažeru).
    -padnou jak ulitý.
    -podle mě nejlepší poměr cena/kvalita/výkon.

• Boa kolecko na snadne a plynule utahovani
    • Celkova kvalita provedeni, nikde zadne tlacici švy, dobře a pohodlně sedí na noze

Je to moje první cyklistická tretra, takže nemám porovnání jiné než s ostatníma tretrama, které jsem před koupí zkoušel. Kvalitní provedení, dobře sedí na noze, nikde nic netlačí, žádné tvrdé švy, boa kolečko na plynulé utahování a dobrá cena vzhledem k výše uvedeným parametrům. Podrážka kvalitně vyztužená, ale stále se v ní dá důstojně chodit nebo bezpečně přejít nesjízdný terénní úsek (samozřejmě kvůli vyztužené podrážce to není vycházková obuv :)).

Typ
MTB
Určení
pánské
Tretry
Barva
černá

Tretry Cylinder nabízejí kvalitu a pohodlí, jaké od značky Giro očekáváte.

Moderní zapínání kombinuje Boa L6 kolečko s páskem na suchý zip. Je to rychlé a pohodlné. Boa L6 se stahuje v jemných krocích po 1mm a disponuje i funkcí okamžitého úplného povolení pro snadné a rychlé zouvání. Prodyšnost zajišťují panely ze síťoviny. Pogumovaná nylonová podrážka přenáší energii do pedálů a podrží vás i v terénu, kde budete muset sesednout z kola.

Materiál:

• SVRŠEK: vysoce kvalitní syntetické mikrovlákno, Boa L6 (nastavení +1mm) a suchý zip
  • PODRÁŽKA: nylon
  • VLOŽKA: materiál EVA
  • VÁHA: 315 g

Zpracovala MG.

• , zakoupeno v Lyžárna-Bruslárna

• zdá se to být kvalitní bota, lehká
  • , zakoupeno v sport95.cz

-SUPER tretry (testováno zatím jen na trenažeru).
    -padnou jak ulitý.
    -podle mě nejlepší poměr cena/kvalita/výkon.

• + BOA systém
    • + Lehká a pevná
    • + Poměr cena/výkon/kvalita
    • Nevzpomenu si

Vřele doporučuji, s touto tretrou chybu neuděláte.
    Pořídil jsem jako náhradu za Force MTB a nedá se srovnávat ani... :))

• Boa kolecko na snadne a plynule utahovani

• , zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín

Zatím je brzy na hodnocení. Najel jsem doslova pár km. Moje minulé boty, které mi vydržely celou věčnost byly Specialized MTB Comp s cvakací přezkou a dvěma suchými zipy. Compy považuji za pro mne dokonalé boty, ale jejich stávající cena je pro mne moc vysoká. Chtěl jsem zkusit BOA. Zatím jsem nadšený. Na tu jedinou přezku vůbec nešahám a pouze utáhnu kolečka. Vytažením kolečka se struna uvolní během zlomku vteřiny. Bota je pohodlná, sedí mi č. 42 jako u Specialized. Jinak nosím 41 nebo i někdy 40. Třeba Force MTB Hard 42 mi byly velké. Při chůzi mi vyskakovala pata. Tady všechno ok. Jen možná pozor, kdo má širokou nohu v prstech. Na jedné botě cítím lehce stranu boty a to nemám širokou nohu. Váha je 341 g jedna bota. Comp vážila 418 g.

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Dobre sedi, pohodlne
    • Dobre zpracovani
    • System BOA
  • , zakoupeno v sport95.cz

• Lehké, při chůzi necvakají.

rychlost zapinani,a to i dotazeni ci povoleni za jizdy kdyz dobre nesedi nema podle me konkurenci.dobre se v nich chodi i v hospode po par pivech :-)

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

Zatím se tretry jeví jako kvalitně zpracované a dobře padnoucí. Systém zapínání umožňuje těsné a pohodlné utažení. V poměru cena výkon těžko hledají konkurenci.

• , zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín

• perfektní utáhnutí s jemným krokem
    • jsou lehké a na noze nejsou vůbec cítit