Recenze Force MTB Carbon Devil black/fluo

• výrazné reflexní prvky
  • kvalitní materiál
  • pohodlné
  • rozumná cena
  • Zatím jsem najel pár km, takže nic.

Pohodlné boty z kvalitního materiálu za rozumnou cenu.

S pohodlím bot jsem: Spokojen/a bez výhrad
Ověřený zákazník bikero.cz

Přidáno: 30. prosince 2016

Zakoupeno v bikero.cz

• Lehke, prijemne, prijemne tvrda podrazka.
  • Mohl by byt trochu delsi kozeny pasek u plastove prezky. Pri vyssim nartu se pasek pri zapinani shrnuje.

S pohodlím bot jsem: Spokojen/a s výhradami

Ověřený zákazník kupkolo.cz

Přidáno: 20. června 2016

Zakoupeno v kupkolo.cz

• Nevím

Nakonec jsem boty vrátil, chybně jsem zvolil velikost. Force vel. 42 je dle mého o číslo větší. Standardně mám Specialized a Shimano 42. Tady jsem potom zkoušel Force vel. 41 a byla to správná velikost, jen ji zrovna neměli skladem.

Ověřený zákazník Hupnakolo.cz

Ctitel

Přidáno: 3. srpna 2015

(Upraveno 10. října 2015)

Zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Design
  • Lehké
  • Levné v porovnání s konkurencí
  • Moc dlouhá přezka, při dotažení boty dost přečuhuje přes botu - při šlapaní a chození po rovince to nevadí, ale pokud jdete v terénu, zadrhává.
  • Občas se mi v nich odkrvují chodidla - nemyslím si, že je to přílišným dotažením.
  • Při stažení suchým zipem se gumový povrch boty deformuje.
  • Po zhruba měsíci mi zůstala v ruce plastová račna na dotahování přezky - bohužel je zde plastový materiál, místo kovového - snad seženu náhradní díl.

Před koupi jsem zkoušel několik velikostí, vybral jsem ty nejvhodnější a přesto je v botě až moc místa, hlavně po stranách.
Zatím mám s těmito botami najeto možná 200km. Většinou jsem neměl žádnou připomínku, občas se ale odkrvovaly chodidla.
Celkově bota drží dobře, jak na noze, tak na SPD zámku, uvítal bych pouze kratší přezku a trochu jiný, trvanlivější materiál podrážky (tvrdý plast, který se snadno ošoupe - chůzi se prostě občas nevyhnete a hlavně po kamenech podrážka přímo mizí před očima).
Bohužel, části bot jsou z nekvalitního materiálu a tak již po měsíci musím shánět náhradní díly na dotahování přezky, jedna mi zůstala v ruce při obyčejném dotahování (to by se opravdu stát nemělo) a druhou jsem zničil mírným pádem.

S pohodlím bot jsem: Spokojen/a s výhradami
S výdrží bot jsem: Spokojen/a bez výhrad